Green Book (2018) cały film recenzja

green book cały film

Film wsparty na faktach. Tony Lip (Viggo Mortensen), prosty Amerykanin włoskiego pochodzenia, robi jako mięśniak w nowojorskim nocnym klubie. Po wymuszonym „remoncie” placówki, mężczyzna zaczyna szukać jakiegoś tymczasowego zajęcia. Dostaję posadę kierowcy dla głośnego muzyka, Dr Dona Shirleya (Mahershala Ali). Pomimo że Kolory z przodu jest rasistą, to mężczyźni nawiązują dobrą informację.

Green Book cały film obejrzysz na CDAFLIX.PL

Znacie film. Praktycznie co roku pojawia się jak pewien spośród powołanych do Oscara w najaktualniejszej liczbie czy jest jej mocno blisko. Naiwny, spokojny i ciepły film na bieżący element, w poprzednich latach najczęściej rasizmu. Green Book cda można by tak ochrzcić tytułem „Wożąc panią Daisy 2”. Tamten film niespodziewanie wygrał Oscara zbyt najlepszy obraz, jednak gdy więc istniałoby? Prawie 30 lat temu. Obecnie takie teraz nie powinny iść.

A „Green Book online” owo stanowi niewątpliwie dobry strat w obecnej klas. To obraz z źródłem rasowym stworzony oczywiście dla zwykłego Polaka, dobrze budujący strona rasistowskiego, uroczego cwaniaczka-imigranta (Viggo Mortensen), spośród jakim w/w Polak od razu się zakoleguje, a może przetrwa spośród nim także wszelką drogę.

Oglądaj Green Book cały film

Dodatkowo na pewno bym narzekał na Uczelnię, jeśli obecne stanowiła jedna nominowana produkcja z takim tematem, ale dobrze no nie jest. Takie obrazy podobnie są potrzebne, oczywiście w Polsce, tak jak na południu Ameryki. „Green Book cda” na nowo dobrze tłumaczy podstawy. Zestawia bogatego czarnego gra z robotnicznym białym imigrantem i kieruje pytanie: kto korzysta znacznie priorytetów w mieszkaniu? Natomiast przy racji to właściwie zabawny, rozrywkowy olej ze ogromnymi rolami. Crowdpleaser, na którym nie zgrzytałem zębami, tylko oddał się ponieść.

Zobacz więcej na cdaflimonline.pl